දුරස්ථව ක්‍රියාත්මක වන වාහන සඳහා Ingiant DHS034-1-10A ඝන පතුවළ ස්ලිප් මුද්ද
කෙටි විස්තරය:
නිෂ්පාදන විස්තර
නිෂ්පාදන ටැග්
පිරිවිතර
DHS034-1-10A හඳුන්වා දීම
ප්රධාන පරාමිතීන්
පරිපථ ගණන 1 වැඩ කරන උෂ්ණත්වය “-40℃~+65℃”
ශ්‍රේණිගත ධාරාව 10A (10A) යනු කුමක්ද? වැඩ කරන ආර්ද්‍රතාවය 70%
ශ්‍රේණිගත වෝල්ටීයතාවය 0~240 VAC/VDC ආරක්ෂණ මට්ටම IP51 යනු IP51 හි ඇති බහුමාධ්‍ය අනුවාදයයි.
පරිවාරක ප්රතිරෝධය ≥500MΩ @500VDC නිවාස ද්‍රව්‍ය මල නොකන වානේ
පරිවාරක ශක්තිය 500 VAC@50Hz,60s,2mA විදුලි සම්බන්ධතා ද්‍රව්‍ය වටිනා ලෝහ
ගතික ප්‍රතිරෝධක විචලනය <10MΩ ඊයම් වයර් පිරිවිතර AF-0.35mm^2 සහිත පරිපථයකට 5A, AF-0.15mm^2 සමඟ විවේකය
භ්‍රමණ වේගය 0~300rpm ඊයම් වයර් දිග 200 මි.මී. + 15 මි.මී.
නිෂ්පාදන දළ සටහන් ඇඳීම
නිෂ්පාදන විස්තරය1
අයදුම්පත ගොනු කරන ලදී
නිෂ්පාදන විස්තරය2
නිෂ්පාදන විස්තරය3
නිෂ්පාදන විස්තරය4
අපගේ වාසිය
කර්මාන්තශාලා දර්ශනය
නිෂ්පාදන විස්තරය5
නිෂ්පාදන විස්තරය6
නිෂ්පාදන විස්තරය7පිරිවිතර
DHS034-1-10A හඳුන්වා දීම
ප්රධාන පරාමිතීන්
ශ්‍රේණිගත ධාරාව 10A වැඩ කරන ආර්ද්‍රතාවය <70%
ශ්‍රේණිගත වෝල්ටීයතාවය 0~240 VAC/VDC ආරක්ෂණ මට්ටම IP51
භ්‍රමණ වේගය 0 ~ 300rpm ඊයම් වයර් දිග 200mm + 15mm